YAKINDA

Dinner Lady V2000 Black Orange Crush Disposable Pod

390,00 TL
Vergi dahil
Ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almak için e-posta adresini kullanın
Ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almak için e-posta adresini kullanın
MG (Nikotin Oranı) :

Değerlendirme :  

4 Reviews
YAKINDA

Dinner Lady V2000 Black Orange Crush Disposable Pod, Dinner Lady uzmanlığıyla geliştirilen özel aromalarıyla karşınızda. Fresh portakal aromasının dilinizde yarattığı lezzet şölenine inanamayacaksınız. Kullan at pod mod cihazlarda kullanabilecek en farklı ve fresh alternatife hazırlıklı olun. Vazgeçilmeniz olmaya aday yepyeni bir lezzet karşınızda.

Kullan at pod mod cihazlar için yeni bir standart belirleyen Dinner Lady V2000, 30mg ve 50mg tsalt likit seçenekleri ile 6.5mL salt likit ile önceden doldurulmuş ve hazır olarak gelir. 1000mAh dahili pil ile çalışır ve yaklaşık 2000 çekim kapasitesine sahiptir.

Mesh coil sistemi ile kurgulanmış olan , saf ve tam aromalı bir deneyim bekleyebilirsiniz. Ayarlanabilir hava girişi, hava akışınızı tercihlerinize göre hassas bir şekilde ayarlamanıza izin verir!

Kullanımı kolay ve tamamen sorunsuz Dinner Lady V2000, yanınızda taşımak için mükemmeldir! Sadece ambalajından çıkarın ve nefes sensörü ile kullanarak hemen buharlamaya başlayın. Cihazınızı yeniden doldurmanıza veya şarj etmenize gerek yoktur, işiniz bittiğinde atabilirsiniz.

Dinner Lady
TB143520MG
2021-06-06
Derece 
evrim
2022-10-21

kullanımı da kolay sitede bilgilendiriyor

çok fazla sıkıntılı sitenin olduğu şu ortamda hem orjinal ürüne ulaşmak hemde kısa sürede nitelikli hizmet almak bazen mümkün olmayabiliyor uzun zamandır bu siteden hizmet alıyorum aksama veya gecikme ile karşılaşmadım hem ürünleri çok kaliteli hem de seri çalışıyorlar...

Derece 
ERDİ
2022-09-28

site de cihaz da sağlam

pek çok dolandırıcının olduğu şu ortamda güvenilir bir site ürünlerinin arkasın da duruyorlar bana yanlış ürün göndermişlerdi ulaştım hemen telafi edildi açıkçası geri gönderdiğim ürünün bir daha gelmemesinden korkmuştum ama bir gün sora doğru ürün elimde idi tşk.

Derece 
MERT
2022-09-28

akaya gibi bir chaz

cihaz çok sağlam donanımsal özellikleri de çok iyi sevdim bu cihazı

Derece 
ARDIL
2022-09-28

aroması çok fresh

bu aromayı ilk kez deneyimledim çok keyifli buldum zevkle kullanıyorum

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı