Halo Tribeca Salt Likit 30ml

350,00 TL
Vergi dahil
Halo Ultra Salt Tribeca Likit, vanilya ve karamel aromalar ile harmanlanmış tütün lezzetiyle birleştirilmiş bir salt likittir.
MG (Nikotin Oranı) :

Değerlendirme :  

6 Reviews

Halo Tribeca Salt Likit 30ml, vanilya ve karamel aromalar ile harmanlanmış tütün lezzetiyle birleştirilmiş bir salt likittir.

Halo Tribeca Salt Likit 30ml İçeriği

30 ml şişesinde satışa sunulan Halo Tribeca Salt Likit 30mlin içeriğinde vanilya, karamel ve tütün aromaları yer alır. Bu şekilde daha zengin bir hale getirilen likit doğal aroması ile ön plandadır. Düşük nikotin oranına sahip olan Halo Tribeca Salt Likit 30ml bu şekilde sigaranın aksine daha zararsız bir şekilde bu alışkanlığa son verebilmenize neden olur.

Gerçek sigarada ise başta nikotin olmak üzere, karbondioksit, katran gibi oldukça zararlı maddelerin olduğu bilinmektedir. Salt Likit çeşitlerinin yardımı ile gerçek sigaraların yol açması mümkün olan tüm zararların önüne geçebilir ve en kaliteli şekilde bu alışkanlığa bir son verebilirsiniz.

Yoğun dumanı ve zengin aroması ile e-sigaraya yeni başlayanlar içinde oldukça idealdir. Diğer likitlerin aksine daha tatmin edici bir sonuç alınmasına neden olacak bu likit bu alanda daha büyük bir değişim isteyenlere uygundur. Bu şekilde çevrenize zarar vermeden e-sigara kullanımına devam edebilir ve bu alandaki şikayetleri kesin olarak sona erdirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Temiz dumanı ve zararsız içeriği nedeni ile sigarayı bırakmakta oldukça etkilidir.

Günümüzde gerçek sigara bağımlılığından kısa bir süre içinde kurtulmak isteyen bireyler tercihini e-sigara modellerinden yana yapmaktadır. Gerçek sigaralara nazaran oldukça zararsız ve doğal bir seçenek olarak gündeme gelen bu ürün, kalıcı olarak sigara ile vedalaşmanıza neden olacak bir seçenektir. Bu şekilde sağlığınızı riske atmadan daha rahat şartlarda sigaradan kopabilir ve kendiniz için daha doğru bir karar verebilirsiniz.

E-sigaranın kullanımını sağlamak için salt likit çeşitleri arasında bir seçim yapılması gerekir. Özellikle daha iyi bir deneyime ulaşabilmek için salt likit seçiminin özenli bir şekilde yapılması önemli bir konudur. Bu konuda iyi bir seçim olarak karşınıza çıkacak Halo Tribeca Salt Likit 30ml farklı içeriği ile özel bir seçim yapmanıza neden olacak. Likit konusunda ilk seçimlerinizden biri haline gelmesi olası olan bu ürün, farklı aroması ve güçlü içeriği ile bu alana iyi bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.

Halo
TB6135MG
15 Ürünler
2021-06-06
Derece 
aziz
2022-07-29

kaliteli bir ürün

severek kullanıyorum ağırlığı yok hiç baymıyor tşk.

Derece 
şenel
2022-07-29

nefesim tazelendi

bana sigarayı bıraktırdı Tribeca kullanmaya devam

Derece 
furkan
2022-07-29

alınır

tavsiye üzerine kullanmaya başladım beğendim tekrar sipariş verdim

Derece 
sedat
2022-07-29

tünün olması önemli

hem tütün hem vanilya ve krema olması bu likite oldukça yumuşak bir özellik kazandırmış içim esnasında da baymıyor nefese de tazelik katıyor beğendim

Derece 
fatih
2022-07-29

bu likit çok güzel

beğendiğim likitlerden biri aromalarda ahenkli denemeye değer sitede çok hızlı çalışıyor tşk.

Derece 
ahmet selim
2022-07-29

aroma kombini

kısa bir süredir kullanıyorum vanilya krema ve tütün kombini bu ürüne çok yakışmış ürün baymıyor hafif ve içimi rahat ben beğenerek kullanıyorum tavsiye ederim.

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı