YAKINDA

Ripe Vapes Mango Freez Salt Likit 30ml

315,00 TL
Vergi dahil
Ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almak için e-posta adresini kullanın
Ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almak için e-posta adresini kullanın
MG (Nikotin Oranı) :

Değerlendirme :  

5 Reviews
YAKINDA

Olgun mangolar ve soğuk nanenin taze ve etli bir karışımı olan Ripe Vapes Mango Freez Salt Likit 30ml, buzlu bir nane patlaması ile tatlı ve sulu mangoların ağız sulandıran lezzetli bir karışımını sunar. Canlı, buzlu nane nefesi ile parlak, canlandırıcı ve temiz meyveli tatları tercih edenler için mükemmel bir seçim, tüm gün boyunca tropikal ve dengeli bir buharın peşindeyseniz, o zaman Ripe Vapes Mango Freez Salt Likiti mutlaka deneyin.

Ripe Vapes Mango Freez Salt Likit 30ml, 30 mg (%3.0) ve 50 mg (%5.0) nikotin yoğunluğu arasında seçim yapabileceğiniz 30 ml'lik şişelerde gelir. Mangonun enfes lezzetini siz de seviyorsanız bu fresh ve tatlı lezzet şölenini muhakkak deneyin.

Ripe Vapes
TB1648
2021-06-06
Derece 
Işıl Su Karakuzu
2022-07-06

çok güzel bir likit

çok hoşuma gitti aroması, içim keyfi çok hoş

Derece 
Fatma Potuk
2022-07-06

kargom sapasağlam geldi

cihazımı çarşıdan almıştım sonradan öğrendim ki klon oluyormuş öyle olunca yani sahteymiş. Likitleri sakın ithal harici ya da sahte alma dediler siteyi öyle keşfettim keşke bilsem cihazımı da burdan alırdım. Çok iyi geldi kargo, çok da ilgilendiler sağolsunlar. Çok memnun kaldım.

Derece 
Müge Sarıca
2022-07-06

Mango aromasını çok iyi tattırdı

arkadaşlarım çok öneriyordu bu markayı, çok kaliteli olduğundan falan hep bahsediyorlardı. Gerçekten öylemiş çok memnunum şu anda.

Derece 
Ceyda Tüysüz
2022-07-06

Mango keyfi

Mangonun bence en keyifli hali. Yeni salt likit alacaksanız ve mango seviyorsanız şiddetle tavsiye ederim. Hem aroması hem de boğaz vurumu ile çok beğeneceksiniz.

Derece 
İsmail Güler
2022-07-06

Muhteşem!!!

Ripe vapes in alışkın olduğum tatlarından sonra bu lezzetli aroma bana çok iyi geldi. Tüm gün keyifle mango lezzetini deneyimleyebiliyorum. Boğaz vurumu da şahane

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı