Khan Saltica Salt Likit
Khan Saltica Salt Likit
Khan Saltica Salt Likit

Saltica Khan Salt Likit

260,00 TL
Vergi dahil
Khan Saltica salt likit içerisinde ejderha meyvesinin eşsiz tadı, çileğin benzersiz lezzeti ve herkesin en sevdiği meyvelerden birisi olan muzun tadına doyulmayan aroması bulunmaktadır.
MG (Nikotin Oranı) :

Değerlendirme :  

8 Reviews

Khan Saltica Salt Likit İçeriği

Khan Saltica salt likit içerisinde ejderha meyvesinin eşsiz tadı, çileğin benzersiz lezzeti ve herkesin en sevdiği meyvelerden birisi olan muzun tadına doyulmayan aroması bulunmaktadır. Ejderha meyvesi, çilek ve muz aromasına sahip olan Khan Saltica salt likit; yalnızca nikotin tadı almak istemeyen ve nikotin tadını farklı aromalarla zenginleştirmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

30 ml'lik şişelerde satışa sunulan bir üründür. İçeriğinde %50 VG ile %50 PG karışımı bulunmaktadır. İçerisinde barındırdığı farklı aromalardan dolayı muhteşem bir lezzet ve kokuya sahiptir.

Nikotin ve nikotin tuzu; aynı kaynaktan gelmektedir. Bu noktada, hem nikotin hem de nikotin tuzu elde etmek için en uygun kaynak, tütün yaprakları olarak bilinmektedir. Nikotin tuzu; yüksek ısı ve watt ayarında e-sigara kullanan kişiler için ideal bir içeriktir. Nikotin tuzunun ideal olma sebebi, nikotine kıyasla daha yüksek sıcaklıklarda açığa çıkmasıdır.

Nikotin; nikotin tuzuna kıyasla çok daha yüksek oranda pH seviyesine sahiptir. Bunun yanı sıra, alkali olması, dikkat çeken bir özelliğidir. Nikotin tuzunda ise yüksek oranda benzoik asit bulunmaktadır. Bu sayede, nikotin tuzunun pH seviyesi daha düşüktür. Bu noktada, Khan Saltica salt likit kullanmak isteyenler için nikotin tuzunun büyük avantajlar barındırdığını hatırlatmak gerekir.

2020'li yıllara yaklaşılan şu günlerde, elektronik sigara kullanıcıları arasında Salt Likit trendi oldukça yaygındır. Salt Likit trendinin yaygınlaşmasına paralel olarak salt likit kullanımı, en üst seviyeye çıkmaktadır. Serbest bazlı nikotin; geleneksel e-sigara çeşitlerinde kullanılmaktadır. Bir başka deyişle, sıvı nikotini kullanılması söz konusudur. Salt likit ise bunlardan farklı bir şekilde elde edilen e-likit bileşeni olarak dikkat çekmektedir.

Salt likit; nikotin tuzu olarak bilinmektedir. Ancak, nikotin tuzunun normal tuzdan farklı bir kimyasal yapısının olduğu söylenebilir. Tütün; doğada bulunan en zengin nikotin kaynağıdır. Nikotin tuzu; tütün yapraklarının üzerinde yer almaktadır. Bu yüzden, nikotin tuzunun normal nikotinden daha tuzlu ve asitli olması sağlanmaktadır.

Nikotin tuzu olarak bilinen salt likit; normal e-likit çeşitlerinden çok daha yüksek ve yoğun oranda bir nikotin seviyesine sahiptir. Tercihiniz salt likit ise İngiltere merkezli olarak bu sektörde yıllardan bu yana hizmet veren Saltica salt likitleri tercih etmelisiniz. Farklı aromalara sahip olmasıyla öne çıkan Saltica salt likit çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden birisidir. Kısacası Khan Saltica salt likit Ejderha Meyvesinin mayahoş tadı çileğin enfes lezzeti ek olarak muzun farklı tadlarının bir araya getirildiği bir salt likit.  olarak bilinmektedir.

Saltica
TB10150MG
18 Ürünler
2021-06-06
Derece 
Muhittin köse
2022-12-03

Farklı

Denediğim en iyi meyveli likit teşekkür ederim gerçekten bizi bu tatlarla buluşturduğunuz için sitede güvenilir korkmadan sipariş verebilirsiniz.

  • 1 kişiden 1 tanesi bu incelemeyi yararlı buldu.
Derece 
mahmut aslan
2022-09-03

nikotin

nikotin oranı doyuruyor mu ?<br /> başka siteden aldım. aroma iyi ama nikotin doyurmuyor sigara hissi hiç yok diyebilirim.

Derece 
Kerem Küçükavcı
2022-08-18

ORJİNAL??

Merhaba, ürünleriniz orjinal mi? daha önce bir siteden aldım merdiven altı doldurma likit gönderdiler. Boğazım falan hastanelik oldum. O yüzden cevap verirseniz çok sevinirim.

  • 1 kişiden 0 tanesi bu incelemeyi yararlı buldu.
Derece 
Ayşe
2022-06-11

Mutlaka denemelisiniz

Mutlaka denemelisiniz

Derece 
2022-06-07

parasını da bu kadar övülmeyi de sonuna kadar hak ediyor .ya ne zaman saltica harici likit alsam hep pişman oldum param da boşa gidiyor içemiyorum. saltica varken başka likit içilmez

Derece 
ç
2022-06-07

ç

çok başarılı

Derece 
2022-06-07

süperrrrr

bu likitin üstüne likit yok

Derece 
2022-06-07

tadı da kokusu da inanılmaz iyi ne zaman içsem soran oluyor mutlaka kaç kişiye link attım sayamadım :D

  • 1 kişiden 1 tanesi bu incelemeyi yararlı buldu.

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı