Farklı seçeneklere sahip ürün

Smok Nfix Pro Pod Mod

770,00 TL
Vergi dahil
Ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almak için e-posta adresini kullanın
Ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almak için e-posta adresini kullanın
RENK :

Değerlendirme :  

6 Reviews
Farklı seçeneklere sahip ürün

SMOK Nfix Pro 25W Pod Sistem Kiti 700mah, vaping bilgilerini göstermek için 0,69 inç OLED ekran ile donatılmıştır. SMOK Nfix Pro 25W Pod Kit, Type-C şarjlı 700mah dahili pil ile çalışır ve 5-25W arasında ayarlanabilir watt değerini destekler. SMOK Nfix Pro, çekmeyle etkinleştirilen moda ve ayarlanabilir hava akışına sahiptir. SMOK Nfix Pro kartuşu 2ml kapasiteye sahiptir ve LP1 coilleri ile uyumludur.

Açıktır ki: Smok, Nfix Pro ile bir başarıya imza attı. Bu pod, bir elektronik sigara için gereken hafiflik, kompaktlık, taşınabilirlik ve tutuş kalitesi gibi ilk kriterleri karşılamaktadır.

Ürün sadece 35,2 g ağırlığında, sadece 110,45 x 22 x 13,2 mm ölçülerinde ve inceliği, özellikle ellerde rahat bir his veren kumlanmış oksidasyon tekniğinin bir sonucu olan gövdesi sayesinde kavramayı kolaylaştırıyor.

Ek olarak, Nfix Pro estetik zarafettir, olağanüstü yüzeyler sayesinde klasisizm daha yüksek bir düzeye çıkarılmıştır.

Küçük ve şık pod görünümünün altında, Nfix Pro, göreve uygun bir teknoloji içerir. Yeni başlayanların beklentileri karşılanacaktır. Dahili pili 700 mAh kapasiteye sahiptir ve USB Type-C kablosu (dahil) şarj edilmesini sağlar. Bu amaca yönelik ve kullanıcının cihazın altında bulacağı USB portuna takmanız yeterlidir. Öte yandan, tam şarj olması için uzun süre beklemeniz gerekmeyecek. %0 dan %100 şarja ulaşmak için sadece 70 dakika şarj olması yeterlidir.

İkincisi, güç değişkendir. Minimum seviyesi 5W, maksimum seviyesi 25W'dir. Ayara erişmek için aktivasyon düğmesine arka arkaya 3 kez basmanız yeterlidir. Ve eğer sınırlı bir güç ise, kendisini henüz deneyimli bir kullanıcı olarak görmeyen bir kullanıcı için uygun olacaktır.

Aynı kullanıcı, Nfix Pro'nun kullanım kolaylığını da takdir edecektir. Güç ayarlandığında, tek yapmaları gereken buharlamak için nefes almaktır. Basılacak düğme yok. Ayrıca, podun kullanımını kolaylaştırmak için 0,69" renkli OLED ekran bulunmaktadır. Net ve okunması kolaydır ve kalan pil seviyesi, güç, coil değeri ve nefes sayısı gibi verileri görüntüler. Tüm bu bilgiler bir kullanıcı için kolaylık sağlar.

Nfix Pro, manyetik olarak takılan, sızıntı önleyici teknolojiye sahip ve yandan doldurulabilen 2 ml'lik bir kartuşa sahiptir. Doldurma deliğine erişmek için cihazdan ayırın ve yan kapağı çıkarın. Ayrıca bu kartuşun şeffaflığı, kalan sıvı seviyesini her zaman görmenizi sağlar.

Nfix Pro ayrıca ayarlanabilir bir hava akışına sahiptir. Bu, cihazın arkasında bulunur ve sürgülü anahtar şeklindedir. Bu anahtarı hareket ettirmek, hava akışı miktarını arttırır veya azaltır ve kişiselleştirilmiş bir kullanım sunar.

Son olarak, bu kartuş Smok'un LP1 coillerini kullanır, bunlar:

Hassas lezzet, dengeli ısı dağılımı ve bol, pürüzsüz buhar için LP1 Meshed 0,9 ohm (15W) coil

Daha iyi mal içim için LP1 Meshed 1.2 ohm (10-15W) coil

Daha yumuşak tatlar için LP1 Meshed 0,8 ohm (12W) coil

Yoğun lezzet ve daha az buhar için LP1 DC 0.8 ohm (12-25W) coil

0.9 ve 1.2 ohm coiller kutu içeriğine dahildir.

Nfix Pro ile Smok, bir MTL çekilişi için tasarlanmış bir ürün, birçok pod mod kullanıcısının kullanmaktan mutlu olacağı bir elektronik sigara sunuyor.

İçindekiler:

1x Nfix Pro Pod Mod (700 mAh)

1x Nfix Pro Kartuş

1x LP1 mesh 0,9 ohm MTL coil 

1x LP1 mesh 1,2 ohm MTL coil

1x USB Type-C kablosu

1x Kullanım kılavuzu

Smok
TB1532SIYAH
0 Ürün
2021-06-06

Veri Sayfası

Pil Kapasitesi
700 mAh
Dahili Pil
Var
Kartuş
Var
Şarj Kablosu Tipi
USB Type-C
Watt
25W
Ohm
0.80 Ω - 1.20 Ω
Coil
Var
Derece 
Sadettin
2022-07-04

şık, rahat

günlük kullanım için aldım zaten çokk da memnunum

Derece 
Gamze Çakır
2022-07-04

bayıldım buna ben

sigarayı yavaş yavaş bırakacağım bunla<br /> çok ümit verdi bana gerçekten<br /> çok başarılı

Derece 
şevket ihsan Güzelce
2022-07-04

günlük kullanım içn harika

MTL de çok başarılı günlük kullanım için tam bu dedirtir insana yani

Derece 
Samet Kaan Başyazıcı
2022-07-04

5 yıldız

siteyi bir tanıdığım tavsiye etti, 4 aydır falan biliyorum siteyi. destek hattıyla arkadaş gibi olduk. bu ülkede böyle sistemli, güvenilir çalışan bir özellikle de internet sitesi görmek çok iyi gerçekten. emeğinize sağlık kardeşim. Sonnuna kadar tavsiye ederim, ediyorum da çevreme. İyi günler

Derece 
seyfo dayı
2022-07-04

Smok Nfix Pro

hem orjinal olup hem de cihaz çıkar çıkmaz getirebilmeleri gerçekten etkileyici bu ne hız gülüm :)<br /> Smok ürünlerini geliştiren bir markadır. Tavsiye ederim sağlam cihazdır

Derece 
serdar başkan
2022-07-04

çok iyi hizmet

Nfix Pro yeni çıktı bildiğim kadarıyla, sitenin hemen getirmesi bayaa iyi. Nfixten çok memnundum Pro'sunu görür görmez verdim siparişi

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı