Smok Nord X Pod Mod
Smok Nord X Pod Mod
YAKINDA

Smok Nord X Pod Mod

725,00 TL
Vergi dahil
Ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almak için e-posta adresini kullanın
Ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almak için e-posta adresini kullanın
RENK :

Değerlendirme :  

1 Reviews
YAKINDA

SMOK markasının en sevilen serilerinden olan Nord serisinin en son çıkarttığı cihazlardan biri olan Nord X pod mod, 6o watt çıkış gücüne sahip 1500 mAh dahili pile sahiptir. OLED ekranından verilerinizi takip edebilirsiniz. Nord X RPM 2 bölmesi tüm RPM 2 coilleriyle uyumludur, Nord X RPM bölmesi tüm RPM coilleri için uygundur. Kartuşu yandan doldurulmakta 6 ml kapasitededir.

Smok Nord X, hem stil hem de rahat bir tutuş için metal ve deri bir çerçeve kullanır. Cihaz Tri-proof bir sistemdir, yani IP67 su geçirmez, IP67 toz geçirmez ve darbeye dayanıklıdır, bu da yanlışlıkla kullanıma karşı koruma sağlar ve dış mekan kullanımına uygun hale getirir.

 

Smok Nord x renkler

 

KİMİN İÇİN?

Nord X, Smok Nord 2'ye benzer, ancak daha fazla güce sahip kompakt bir cihaz arayan ve farklı tarzlarda vaping yapabilen esnek bir cihazdan hoşlanan kağıtlar için uygundur. Orta ila deneyimli gazeteler için en iyisidir.

 

UYUMLULUK

Smok Nord X, Nord X RPM ve RPM 2 kartuşları ile çalışır. RPM kartuş RPM coilleri ile uyumludur, RPM 2 kartuş ise RPM 2 coilleri ile uyumludur.

 

Nord X, Ağızdan Akciğere mi yoksa Doğrudan Akciğer'e mi?

Nord X, kullanılan pod, bobin, watt ve e-sıvıya bağlı olarak MTL veya DL vaping için kullanılabilir. 0.16 Ω RPM 2 bobin ve yüksek VG e-likit ile kullanılan RPM 2 bölmesi, DL vaping için mükemmel bir seçimdir, RPM Quartz 1.2 Ω gibi bir bobin ile kullanılan RPM bölmesi bir MTL vape için uygundur .

Smok Nord X kartuşları ne kadar dayanır?

Smok Nord kartuşları Nord Coil'lerden ayrı olduğundan, düzenli olarak değiştirilmeleri gerekmez ve aylarca sürebilirler.

Smok RPM coilleri ne kadar dayanır?

Coil ömrü, vaping sıklığı, çektiğiniz nefeslerin ne kadar olduğu ve cihazı kullandığınız watt gibi birçok faktöre bağlıdır. RPM 2 0.16 Ω bobin gibi daha düşük dirençli bobinler, 1.2 Ω RPM Kuvars bobin (ayrı olarak satılır) gibi daha yüksek dirençli bobinler kadar dayanmayacaktır.

Coilinizin ömrünü en üst düzeye çıkarmak için, kullanmadan önce daima bobini hazırlayın (ayrıntılar için ürün bakım sekmesine bakın), e-sıvınızı doldurun ve uygun watt'ı kullandığınızdan emin olun.

Smok Nord X'te watt gücünü nasıl ayarlarım?

Güç ayarını etkinleştirmek için güç düğmesine 3 kez basın. Watt değeri yanıp sönmeye başlayacaktır. Ardından güç seviyesini değiştirmek için güç düğmesine basın.

Kutu İçeriği

1 x Nord X Cihazı

1 x Nord X RPM 2 Kartuş

1 x RPM 2 0.16 Ω Mesh Coil (önceden kurulmuş)

1 x Nord X RPM Kartuş

1 x RPM 0.4 Ω Mesh Coil (önceden kurulmuş)

1 x USB Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

Smok
TB952WHITE-COBRA
2021-06-06

Veri Sayfası

Pil Kapasitesi
1500 mAh
Dahili Pil
Var
Tank Kapasitesi
6.0 ml
Şarj Kablosu
Var
Şarj Kablosu Tipi
USB Type-C
Watt
60W
Ohm
0.16 Ω - 0.40 Ω
Coil
Var
Derece 
Emine
2022-06-14

Cihazı beğendim

ufak boyutu ve tasarımı harika, cihazla ilgili problem yaşamadım. Çalışması ve buhar kalitesi bakımından tam bana göre yapılmış

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı