YAKINDA

Smok Vape Pen 22

669,00 TL
Vergi dahil
Ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almak için e-posta adresini kullanın
Ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almak için e-posta adresini kullanın
RENK :

Değerlendirme :  

4 Reviews
YAKINDA

Smok Vape Pen 22 sade tasarıma, 22mm çapa ve 1650mAh pil kapasitesine sahiptir. Bu arada, yeniden tasarlanmış tank size birinci sınıf lezzet sağlayacaktır. Dahası, Smok Vape Pen 22'nin tüm parçaları sökülebilir ve yeniden monte edilebilir, bu da temizlik ve bakımda çok daha fazla kolaylık sağlar.Dahili 1650mAh pil kapasitesi ve güvenlik çıkışı ile Smok Vape Pen 22, Micro-USB portu üzerinden kolayca şarj edilebilir ve özgürce vbuharlamanın keyfini çıkarmanızı sağlar. Güç düğmesine basarak cihazı kapatıp açabilir ve buharlamaya başlayabilirsiniz. Smok Vape Pen 22 pod modu kullanması bu kadar kolaydır.

Şerit coil, Kanthal'dan yapılmış, SMOK'tan yeni ve devrim niteliğinde bir coildir. Gözenekli yapısı, salt likitin emilim hızını artırmak için büyük yüzey adsorpsiyonu sağlayabilen ısıtma membranı ünitesini yenilikçi bir şekilde geliştirdik. Daha geniş ısıtma alanına  sahiptir, ısıtmayı daha eşit hale getirir ve salt likitin hızlı bir şekilde ısınmasına yardımcı olur.

Ayrıca, ısıtma malzemelerinin ısı birikimini ve korozyonunu da önleyebilir. Diğer geleneksel ısıtma telleri ile karşılaştırıldığında, şerit coili kolayca daha yüksek güç yükleyebilir. Gözeneklide oluşan çok sayıda ince film, yüzeyin serbest enerjisini büyük ölçüde geliştirmiştir.

Yüzey gerilimi ve van Edward kuvvetinin birleşik etkileri üzerinde, salt likitte çok sayıda aromatik bileşiği aktive edecektir. Hem büyük buhar bulutları hem de yoğun lezzet elde etmek için benzeri görülmemiş bir buharlama deneyimi getiriyor.

Smok
TB1602BLACK
2021-06-06
Derece 
TARKAN
2022-10-04

hayatımıza hijen geldi

evim iş yerim arabam tertemiz hiç bir yerde kül pislik koku duman kalmadı içim keyfi yaşarken çevresel temizliğin yanı sıra nefesimin ve akciğerlerimizin de arınmaya başlaması mutluluk veriyor

Derece 
GÜRALP
2022-10-04

çok zarif bir tasarım

görenleri şıklığı ile büyülerken sağlamlığı ile hayran olduğum her an yanımda taşıyabildiğim keyifçimi çok seviyorum hiç yanımdan ayırmıyorum.

Derece 
TÜRKKAN
2022-10-04

şık zarif bir ürün

acemi olmama rağmen kullanım esnasın da hiç zorlanmadığım temizliğini kolaylıkla yapabildiğim taşıması ve muhafazası kolay bir ürün çok menmun kaldım tşk.

Derece 
ERAY
2022-10-04

sapa sağlam ürün

ürün kullanımı çok rahat çok keyifli tüm parçaları rahatça sökülüp takılabilir temiz hijenik bir cihaz

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı