Uwell Caliburn KOKO Kartuş 4 lü
Uwell Caliburn KOKO Kartuş 4 lü
Uwell Caliburn KOKO Kartuş 4 lü
Uwell Caliburn KOKO Kartuş 4 lü

Uwell Caliburn KOKO Kartuş 4 lü

375,00 TL
Vergi dahil
Uwell caliburn koko kartuş 4’lü uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Bu sayede 4’lü paketi sayesinde uzun zaman boyunca kartuş derdi çekmeden pod mod kullanımına sürekli olarak devam edebilirsiniz.

Değerlendirme :  

7 Reviews

Uwell Caliburn KOKO Kartuş 4’lü Set

Salt likit e-sigara seçimi kadar, salt likit e-sigara kartuşu seçiminde oldukça özenli bir şekilde davranılması gerekir. Bu konuda daha iyi bir seçim yapmanıza olanak sağlayacak uwell caliburn koko kartuş 4’lü, uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Bu sayede 4’lü paketi sayesinde uzun zaman boyunca kartuş derdi çekmeden e-sigara kullanımına sürekli olarak devam edebilirsiniz.

Uwell Caliburn Koko Kartuş bittiğinde pakette yer alan diğer kartuşları kullanarak, yeni kartuş alma fikrinden tamamen uzak durabilirsiniz. Her açıdan kullanıcı odaklı olan bu model, e-sigara keyfine kesintisiz olarak devam etmek isteyenler için uygundur. Sigarayı bırakma konusunda uzun zamandan beri çaba gösteren ancak bir türlü bu amacını yerine getiremeyen kişiler doğrudan e-sigara modellerinde karar kılabilirler.

Her zevke uygun olmak üzere e-sigara kullanımını daha temiz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Salt likit e-sigara modellerinde likit sızdırma gibi kullanıcıların şikayetçi olduğu durumlar kesinlikle söz konusu olmayacaktır.

Aynı zamanda kartuşlu bir yapıya sahip olduklarından dolayı, kartuş biter bitmez yenisini takarak aynı şekilde kullanımına devam edebilirsiniz. E-sigara kullanımına bambaşka bir soluk getiren salt likit e-sigaralar, bu nedenle kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunması açısından önerilen seçeneklerden biridir.

E-sigara kullanımı aynı zamanda çevre açısından da daha doğru bir sonucun ortaya çıkmasına neden olur. Eski dönemlerde sigara kokusu gibi şikayetler tarafınıza çok fazla iletiliyorsa ve mümkün olduğu kadar ailenizi sigaranın etkilerinden korumayı düşünüyorsanız, e-sigara modellerinden birinde karar kılarak bu durumun kalıcı olarak önüne geçebilirsiniz.

Doğru e-sigara seçimi ve Uwell caliburn koko kartuş kullanımı sayesinde uzunca bir süre memnuniyet içinde kalacaksınız.

Sigarayı kalıcı olarak bırakmak isteyen kişiler günümüzde tercihini e-sigara modellerinden yana kullanıyor. Bu cihazlar sayesinde uzun zamandan beri bir şikayet konusu haline gelen sigaralara kalıcı olarak veda edilebilir. Zararsız ve doğal bir şekilde sigarayı bırakma imkanı sunan e-sigara modelleri, aynı zamanda sigaradan kaynaklı olarak ortaya çıkan bütçe sıkıntılarına da tamamen son vermektedir.

Üstelik gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunan e-sigaralar, şimdilerde yenilenen haliyle kullanıcıların beğendiği özelliklerle dolu durumda. Salt likit e-sigara modelleri daha güvenilir ve rahat bir kullanım sunarken, e-sigara kullanımında ortaya çıkacak tüm sorunların önüne geçiyor. Bu sayede e-sigara kullanımını daha temiz ve sorunsuz bir hale çekebilmek mümkündür.

Uwell
TB348
553 Ürünler
2021-06-06

Veri Sayfası

Tank Kapasitesi
2 ml
Kutu İçi Adeti
4 Adet
Ohm
1.2Ω
Derece 
ÜNAL
2022-09-12

doğru ürüne ulaşmakta zor

şu ana kadar pek çok darbe yedim... arkadaşım bu siteyi önerdi doğru ürünü buldum ve nitelikli hizmete ulaştım arkadaşıma ve siteye sonsuz tşk. emeklerinize sağlık.

Derece 
ELİF DİĞDEM
2022-09-12

bu siten hiç kırık veya çatlak ürün gelmedi

bir çok yerden zarar gördükten sonra arkadaşım bu siteyi önerdi üçüncü siparişim olmasına rağmen hiç bir sorun ve gecikme ile karşılaşmadım aldığım ürünler de tamamen orjinal ve ambalajı açılmamış bende müdavimleri arasına katıldım.<br />

Derece 
GÜRKAN
2022-09-12

bundan önce aldığım ürünler ikinci gün çöp oldu

daha elime aldığım anda çatlak olduğunu fark ettiğim ürünü iade etmek için defalarca aradığımda karşımda kimseyi bulamadım öyle bir zamanda arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu siteden sipariş ettim hepsi orjinal ve taş gibi geldi.

Derece 
AYHTUNÇ
2022-09-12

orjinaj ürün

daha elinize aldığınızda anlıyorsunuz orjinal ürünler olduğunu kullan kullan hiç bir şey olmuyor taş gibi çok severek kullanıyorum aldığım ürünleri..

Derece 
BAHAR
2022-09-09

sağlam kaliteli ürün

hızlı bir şekilde iyi paketlenmiş olarak elimize ulaşıyor sitenin geri dönüşleri de güzel anında sorularımız cevaplanırken sorunlara da çözüm üretiliyor.

Derece 
ERKAL
2022-09-09

birkaç farklı siteden ürün aldım

biri bozuk geldi diğer siteden iki ürün sipariş ettim tek ürün gönderdiler ve hiç bir şekilde durumu telafi yoluna gitmediler... bu siteden dördüncü siparişim şu ana kadar bir sorun yaşamadım ürünler orjinal tşk.<br />

Derece 
2022-06-08

başka siteden almıştım sahteymiş iki günde çatladı param çöpe gitti. bunlar geldiğinde emin oldum ilk aldıklarımın sahte olduğuna. aradaki farkı elinize aldığınızda direkt anlıyorsunuz.

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı